Organizator:

Targi Techniki Motoryzacyjnej - sukces w pełni!

Podziel się

Targi Techniki Motoryzacyjnej to nie tylko powierzchnia wystawiennicza, umożliwiająca zapoznanie się z ofertą firm, które przygotowały swoje stoiska. To także szereg wydarzeń towarzyszących, konkursy, pokazy, szkolenia, a przede wszystkim bezpośredni kontakt biznesowy, na który przyszło nam czekać aż 4 lata.

Targi TTM jest wydarzeniem skierowanym do właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych, ale także przedstawicieli stacji kontroli pojazdów, myjni samochodowych, rzeczoznawców i diagnostów, pracowników sklepów i hurtowni części i wyposażenia warsztatów, a nawet komisów czy wypożyczalni samochodów. 

Podczas targów zaprezentowano wiele interesujących nowości produktowych. Wydarzenie było także okazją do wręczenia prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak Złoty Medal MTP, Trade Press Award, Acanthus Aureus czy odznaki honorowej Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej, przyznanej przez Ministerstwo Infrastruktury.

Tegoroczna odsłona Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz odbywające się w tym samym czasie Poznań Motor Show pokazały ogromny głód spotkań i chęć bliskiego obcowania z motoryzacją. Podczas czterech dni targowych Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedziło łącznie 57 tysięcy Zwiedzających.

Dziękujemy naszym wystawcom i partnerom medialnym za wspólne przygotowanie Targów Techniki Motoryzacyjnej.

Zapraszamy na kolejna edycję TTM w 2024r.