Organizator:

Targi Techniki Motoryzacyjnej - gorączka sobotnich targów

Podziel się

Dziś na targi dotarło tysiące zwiedzających. Pogoda dopisała, więc działo się dużo w pawilonach jak również na ekspozycjach zewnętrznych.

Poranek rozpoczął się od kolejnej odsłony XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W dzisiejszych zmaganiach uczestnicy sprawdzali swoje umiejętności w kategoriach: Mechanik Zawodowy oraz Młody Mechanik Motocyklowy. Ta ostatnia kategoria pojawiła się w konkursie po raz pierwszy. Podczas zawodów uczestnikom towarzyszył mistrz świata w sporcie żużlowym Bartosz Zmarzlik, który przygotował dla uczestników jedną z konkurencji.

Scena główna TTM należała do ekspertów techniki motoryzacyjnej, którzy zaprezentowali cykl wykładów dotyczących inteligentnych technologii stosowanej na stacji diagnostyczne, profesjonalnej obsługi w warsztatach wulkanizacyjnych oraz nowości produktowych i usługowych dla warsztatów samochodowych. Dziękujemy firmom Unimetal, SNAP On, Sosnowski, Hamaton, Integra Software oraz Sanity System za przygotowanie wykładów.

Słoneczna pogoda sprzyjała pokazom stuntu motocyklowego, które dla zwiedzających Stunt Wars Poland. Kolejny dzień pokazów już jutro na Placu Marka. Były również pokazy driftu i strefa gokardów.

Plac przy pawilonie 4 należał do kierowców, którzy podjęli się udziału w Mistrzostwa w jeździe precyzyjnej

W strefie "Żywego warsztatu" obywały się pokazy nowoczesnych linii diagnostycznych, urządzeń do pomiaru geometrii kół, z funkcjonalnością kalibracji systemów ADAS, prezentacja czyszczenia filtrów samochodowych, pokaz testowania wtryskiwaczy oraz wiele innych nowinek technologicznych.

Zapraszamy na ostatni dzień targów!