Żywy Warsztat

Jedną z nieodłącznych atrakcji Targów Techniki Motoryzacyjnej jest „Żywy Warsztat” – organizowana przez magazyn „Nowoczesny Warsztat”, Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej i TTM interaktywna ekspozycja, do prezentacji w której redakcja miesięcznika zaprasza ekspertów branży warsztatowej i przedstawicieli firm zrzeszonych w STM. Gośćmi „Żywego Warsztatu” są osoby, które znają się na rzeczy – praktycy, których pokazy najnowszych narzędzi i urządzeń przyciągają tłumy. Zwiedzający mogą z bliska przyjrzeć się pracy serwisantów, a także na moment ich zastąpić. Taka jest też idea „Żywego Warsztatu” – przekonać do najnowszych rozwiązań poprzez umożliwienie samodzielnego ich przetestowania.

– „Żywy Warsztat” to spotkanie ekspertów, ale też sposób na pokazanie gościom targów, jak łatwa, szybka, wygodna i bezpieczna może być praca w warsztacie, gdy korzysta się z zaawansowanych technologicznie urządzeń. Można to zobaczyć w praktyce, spróbować, dopytać o konkrety ekspertów firmy – mówi Sebastian Klauz, dyrektor wydawnictwa Goldman, wydawcy magazynu „Nowoczesny Warsztat”.

Żywy warsztat to inicjatywa z kilkuletnią już tradycją. W poprzednich edycjach goście targów TTM mogli z bliska przyjrzeć się naprawom blacharskim, ogumienia, a nawet kompleksowej diagnostyce układu wtryskowego Common Rail. Ustawiano stacje klimatyzacji, urządzenia do geometrii, całe linie diagnostyczne oraz wiele innych. Wszystko w jednym miejscu – na Alei Lipowej między pawilonami 7A i 8A. Dodajmy, że w tym roku prowadzeniem i nagłaśnianiem pokazów zajmie się prezenter radiowy Dariusz Gross.

– „Żywy Warsztat”, jak sama nazwa wskazuje, to miejsce, w którym będzie toczyło się życie – podsumowuje Mirosław Giecewicz. – Nikomu nie pozwolimy się nudzić.

O to, aby strefa „Żywego Warsztatu” rzeczywiście żyła, zadba 16 zaproszonych na tę okazję firm: Auto System, Coframa, Felgeo.pl, Italcom, Josam Polska, J.R. Motor Services G.B., Legum, Norfi, Odiut Automex, Precyzja Service, Precyzja Technik, Sosnowski, Texa Poland, Unimetal, Unitrol i W.S.O.P. Jak widać, przekrój tematyczny będzie bardzo szeroki.

 

Do „Żywego Warsztatu” zapraszamy każdego dnia targów!

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact