Dojazd na teren MTP

W sercu Europy
Poznań to najbardziej znane w świecie polskie miasto targowe. Usytuowane jest w centrum Europy, w odległości 2,5 godziny drogi od Berlina i 3 godziny od Warszawy. Poznań posiada międzynarodowy port lotniczy "Ławica" oraz bogatą ofertę międzynarodowych i krajowych połączeń kolejowych. Położenie geograficzne Poznania zapewnia doskonałą komunikację z miastami wszystkich regionów Polski oraz z zagranicą.

W centrum miasta
Międzynarodowe Targi Poznańskie są położone przy ul. Głogowskiej, w centrum Poznania. Stąd wszystkie ważne punkty miasta są na wyciągnięcie ręki. Bezpośrednio wokół terenów targowych usytuowanych jest kilka dużych hoteli. Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km. 

2011_mapka-na-strone_670x575_www.jpg

SAMOLOTEM

Poznańskie lotnisko Ławica obsługuje obecnie połączenia z niemal 20 miastami Europy: Barceloną, Bristolem, Cork, Dortmundem, Doncaster, Dublinem, Edynburgiem, Frankfurtem nad Menem, Glasgow, Kopenhagą, Londynem, Liverpoolem, Mediolanem, Monachium, Oslo, Rzymem, Sztokholmem.

Poznań obsługuje także połączenia z Warszawą i Krakowem. Więcej informacji można znaleźć na stronach lotniska: http://www.airport-poznan.com.pl/pl/

Połączenia autobusowe z lotniskiem: 

  • Linia pospieszna „L" kursująca na trasie: Dworzec Główny - Port Lotniczy Ławica
  • Linia 59 kursująca na trasie: Bałtyk (Rondo Kaponiera) - Port Lotniczy Ławica
  • Linia 48 kursująca na trasie: Bałtyk (Rondo Kaponiera) - Port Lotniczy Ławica (Przystanek „Wyszęborska")
  • Linia nocna 242 kursująca na trasie Dworzec Główny - Port Lotniczy Ławica

Tereny targowe oraz dworzec kolejowy znajdują się w pobliżu przystanku "Bałtyk".

 

SAMOCHODEM

W Poznaniu krzyżują się ważne trasy międzynarodowe: E-30 - Berlin - Warszawa - Moskwa oraz E-261 - Gdańsk - Wrocław - Praga.

Współrzędne satelitarne naszej firmy (GPS): 

  • N52° 24' 140"
  • E16° 54' 208" 


Brama wjazdowa - Poznań, ul. Śniadeckich 25

POCIĄGIEM

PKP oferuje bezpośrednie połączenia z Poznania do Berlina, Dusseldorfu, Frankfurtu nad Menem, Monachium, Norymbergii, Kolonii, Amsterdamu, Bazylei, Kijowa, Moskwy, Odessy, Mińska, Petersburga i na Krym. Partnerem MTP jest PKP Intercity

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna