Rejestracja dobiega końca

Kończy się czas na zgłoszenie do Turnieju Młodych Lakierników. Czy takie wady powłoki lakierniczej jak kratery silikonowe, wtrącenia lub korozja mogą być spowodowane złą jakością sprężonego powietrza, wykorzystywanego w kabinie lakierniczej? Jak zadbać o tę jakość?

Z tego typu pytaniami i zadaniami zmierzą się uczestnicy IV Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Lakierników. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół zawodowych i techników o specjalizacji lakiernik. Finał turnieju odbędzie się 5 kwietnia, pierwszego dnia Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Organizatorem turnieju jest Akademia Novol, a partnerem strategicznym miesięcznik Nowoczesny Warsztat.

Dobiega końca rejestracja uczestników. Każda szkoła w kraju może zgłosić na stronie turniej.novol.pl dowolną liczbę dwuosobowych zespołów. Rejestracja trwa do najbliższego piątku.

Z kolei w poniedziałek, 12 marca, odbędzie się internetowy test eliminacyjny dla wszystkich zgłoszonych uczestników. Dwa dni później organizatorzy ogłoszą listę zespołów zakwalifikowanych do ścisłego finału. Jak wspomnieliśmy, finał odbędzie się w Poznaniu na targach TTM. Weźmie w nim udział 15 najlepszych drużyn uczniowskich.

Wszystkie szczegółowe informacje o Turnieju Młodych Lakierników – TUTAJ.

Tam znajdziecie też materiały szkoleniowe przygotowane przez ekspertów firmy NOVOL, które pozwolą przygotować się do testu eliminacyjnego. Szczegółowych informacji udziela Adam Niedzwiedzki - adam.niedzwiedzki@novol.pl

Polecamy też fanpage Akademii NOVOL – TUTAJ.

NAGRODY
- 4 zespoły z największą ilością punktów wraz z opiekunami otrzymają zaproszenie na 1 dniowe profesjonalne szkolenie w Centrum Szkoleniowym firmy NOVOL w Komornikach k. Poznania,
- szkolenie dla klasy lakierniczej – dla pierwszych 3 zespołów wykład z teorii materiałów lakierniczych i pokaz praktyczny przeprowadzony w szkole,
- certyfikaty imienne dla najlepszych UCZESTNIKÓW i SZKÓŁ,
- gwarantowane pakiety startowe dla wszystkich uczestników.

Różne konkurencje, wysoki poziom zmagań, dobra nauka połączona z zabawą i nagrody o znacznej wartości. Do tego multum sponsorów i pochlebne opinie samych uczestników - tak wyglądał Turniej Młodych Lakierników w 2017 roku. Oto relacja filmowa.

Wstecz

Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact