Organizator:

Produkty nagrodzone Złotym Medalem 2024

Podziel się

Zobacz produkty i rozwiązania, które wyznaczyły trendy w motoryzacyjnej w 2024 roku! Nagroda Złotego Medalu targów TTM 2024 to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim gwarancja innowacyjności i wysokiej jakości materiałów, potwierdzona przez Jury złożone z wybitnych specjalistów z branży motoryzacyjnej! Podczas targów TTM produkty nagrodzone Złotym Medalem są wyróżnione w szczególny sposób, a o ich wyjątkowych parametrach możesz porozmawiać z reprezentantami firm na stoiskach targowych.

PRODUKTY NAGRODZONE ZŁOTYM MEDALEM TARGÓW TTM 2024

Lista ułożona alfabetycznie wg nazwy produktu. Wszystkie przyznane nagrody są równoważne.

Zagłosuj na Twoim zdaniem najlepszą propozycję roku 2024 - produkt z najwyższą liczbą głosów otrzyma dodatkowe wyróżnienie - Złoty Medal Wybór Konsumentów targów TTM.

F24 Marketplace

F24 Marketplace to innowacyjna aplikacja, która została stworzona z myślą o ułatwieniu i usprawnieniu procesu sprzedaży na popularnych platformach handlowych - Allegro, eBay i Erli. Bez względu na to, czy preferujesz korzystać z komputera czy urządzeń mobilnych, F24 Marketplace oferuje kompleksowe rozwiązania, które zrewolucjonizują Twój sposób pracy na tych portalach. Automatyzuje proces tworzenia ofert. Zajmuje się aktualizacją cen, stanów oraz statusem aktywności ofert na portalach.

Asco Zagłosuj na ten produkt

H2 Blaster – urządzenie do wodorowania silników

H2 BLASTER to innowacyjne rozwiązanie, które implementuje zalety zaawansowanej technologii oraz certyfikowanej jakości TEXA do urządzeń przeznaczonych do dekarbonizacji silników spalinowych. Jakość „Made in Italy” gwarantowana przez produkcję na najnowocześniejszych liniach montażowych, których precyzję produkcji potwierdzają certyfikaty IATF 16949, ISO 9001, ISO / IEC27001, TISAX i VDA 6.3.

TEXA Poland Zagłosuj na ten produkt

HERKULES TRUCK HYBRID - system kontroli i napraw ram i kabin pojazdów użytkowych

HERKULES TRUCK HYBRID. Elementy robocze są jeszcze wygodniejsze w obsłudze i zyskały nowe funkcjonalności. Linia HYBRID wyróżnia się zredukowaną masą własną, co uzyskano poprzez zastosowania konstrukcji hybrydowej polegającej głównie na wykorzystaniu różnorodnych materiałów oraz optymalizację konstrukcji. Integralną częścią systemu są urządzenia do kontroli kształtu ram oraz geometrii osi i kół. Komputerowe wspomaganie pozwala na automatyczną analizę danych, wydruk i archiwizację protokołów.

HERKULES Bogusław Raatz Zagłosuj na ten produkt

Montażownica EVO 4.0

Odkryj przyszłość wymiany opon z Montażownicą EVO 4.0 - naszym przełomowym urządzeniem, które rewolucjonizuje branżę! Dzięki zaawansowanej technologii automatyki przemysłowej i opatentowanym rozwiązaniom technicznym, EVO 4.0 zapewnia niezrównaną niezawodność, łatwość obsługi i szybkość działania. Nasza innowacyjna konstrukcja łączy mocny napęd hydrauliczny z precyzyjną automatyką sterowania, umożliwiając szybkie montowanie i demontaż opon. Dodatkowo, dzięki integracji z oprogramowaniem RFiD od MICHELIN, EVO 4.0 oferuje zaawansowane możliwości identyfikacji opon i współpracy z systemami magazynowania. Przekonaj się, jak nasze nowatorskie podejście definiuje nowy standard w serwisowaniu opon. Zapraszamy na debiut w Polsce podczas targów TTM w Poznaniu.

Italcom Zagłosuj na ten produkt

PLATFORMA PROGRAMOWA CERTUS OPTIDESK

OPTIDESK CERTUS jest oprogramowaniem pozwalającym na integrację i zarządzanie pełnym procesem diagnostycznym na SKP. Dane agregowane w czasie badania pojazdu, pobierane w postaci cyfrowego zapisu wyników z urządzeń i przechowywane w wewnętrznych bazach danych stanowią platformę do prowadzenia analiz BI. Są udostępnianie do zewnętrznych systemów teleinformatycznych poprzez interfejsy wymiany danych. OPTIDESK może zarządzać elementami wyposażenia budynku, jak bramy wjazdowe czy systemy wentylacji.

W.S.O.P. Sp. z o.o. Zagłosuj na ten produkt

REGENERACJA KATALIZATORÓW SCR ZA POMOCĄ WYMIANY WKŁADÓW

Regeneracja katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów stosowana przez firmę Kaliński to unikalne rozwiązanie. Wymieniając wkład przywracamy sprawność katalizatora, w tańszy sposób, niż zakup nowego produktu. Regeneracja powoduje, że korzystamy z już powstałych elementów, w ten sposób dbamy o nasze środowisko. W 2023 roku usługa firmy Kaliński zdobyła Złoty Medal Targów Ekotech 2023, oraz została Produktem Roku według czasopisma autoEXPERT.

Kaliński Zagłosuj na ten produkt

Samocentrujący szarpak hydrauliczny do diagnostyki luzów zawieszenia i układu sterowania ultraciężkich pojazdów o nacisku na oś do 20 t - model SZ-20A.

Samocentrujący 20-tonowy szarpak hydrauliczny SZ-20A dla serwisów ciężarowych, warsztatów i skp to sprzęt ,,wagi ciężkiej” - dla pojazdów o nacisku 20 t/oś. Sprawdzi się tam, gdzie liczy się profesjonalizm. Łączy zwiększoną dynamikę układu hydraulicznego oraz precyzję autocentrowania. Długa żywotność dzięki ogniowo ocynkowanym płytom oraz specjalnym gatunkom stopów w układach przenoszących siły. Sterowany klasycznie i z aplikacji mobilnych z check-listą i zdjęciami transferowanymi do BOK.

UNIMETAL Zagłosuj na ten produkt

Tester korekcji wtryskiwaczy CRA-500

Tester korekcji wtryskiwaczy - samodzielne i uniwersalne urządzenie diagnostyczne - tester CRA500 służy do bieżącej oceny korekcji dawek paliwa biegu jałowego w systemach wtryskowych Common Rail, wyposażonych we wtryskiwacze zarówno elektromagnetyczne, jak i piezoelektryczne. Pomiar odbywa się przy użyciu dołączonych do testera czterech sond hallotronowych, które zakłada się bezstykowo na przewody elektryczne wtryskiwaczy.

Gładysek Zagłosuj na ten produkt

Uniwersalne Kołpaki Samochodowe Chrom Black

Zastosowanie kołpaków Chrom Black pozwala nadać samochodowi nowego charakteru. Wygląd kołpaka bardzo dobrze harmonizuje się z dodatkami chromowanymi stosowanymi przez producentów samochodów tworząc spójną całość.

Górecki Zagłosuj na ten produkt

W137LOGO

Przedstawiamy nową generację lamp zespolonych tylnych W137LOGO. Obserwując trendy panujące na rynku motoryzacyjnym, stworzyliśmy lampy tylne, które, jak podpowiada nazwa, zostały wyposażone w centralnie umieszczony odblask zawierający moduł z logo WAŚ. Moduł świetlny przedstawiający logo, oprócz promocji marki pełni funkcję czerwonego światła pozycyjnego tylnego i/lub pomarańczowego światła kierunkowskazu. Dodatkowo, umożliwiamy personalizację i zamiast logo WAŚ możemy umieścić w lampie logo klienta. Lampy W137LOGO są nowoczesne, praktyczne i uniwersalne.

WAŚ Zagłosuj na ten produkt

W261, W263 - W267

Rodzina małych, kwadratowych lamp składa się z lamp roboczych (W261, W264, W265), lampy cofania (W263), a także lamp ostrzegawczych (W266, W267). Są to lampy uniwersalne, o małym gabarycie, przez co nadają się niemal do wszystkich pojazdów, są łatwe w montażu i uniwersalne napięciowo – działają w zakresie 12V – 70V. Dzięki wielu konfiguracjom świetlnym lampy są praktyczne i bardzo funkcjonalne, dodatkowo nowoczesny design gwarantuje estetyczny wygląd na każdym pojeździe. Te niepozorne lampy zaskakują swoją mocą.

WAŚ Zagłosuj na ten produkt

Wyważarka diagnostyczna do kół MONOLITH GEO 3D

MONOLITH GEO 3D, to pierwsza polska wyważarka diagnostyczna. Urządzenie poza podstawową funkcją wyważania kół posiada innowacyjny system do pomiaru bicia i wysokości bieżnika wyważanego koła.

UNI-TROL Zagłosuj na ten produkt

W253 lampy zespolone tylne z ramką na tablicę rejestracyjną

Nowość na rynku motoryzacyjnym, zaskakująca lampa WAŚ wraz z ramką na tablicę rejestracyjną. Polski producent lamp w odpowiedzi na zmieniające się przepisy, stworzył sprytną i praktyczną lampę, szczególnie dla zestawów: ciągnik + naczepa. Lampy WAŚ W253, ze względu na swoją innowacyjność, posiadają aż 4 zgłoszenia na wzór wspólnotowy oraz 8 zgłoszeń na wzór użytkowy. Nowoczesna seria lamp W253 jest w pełni diodowa i charakteryzuje się uniwersalnością oraz mnogością rozwiązań świetlnych.

WAŚ Sp. z o. o. Zagłosuj na ten produkt