Organizator: Grupa MTP

Nowości na TTM

07.11.2019 15:32:22

Podziel się

Najnowsze propozycje produktowe i technologiczne wystawców targów TTM 2020.

GRIPPAZ PROFESJONALNE RĘKAWICE NITRYLOWE

Grippaz - profesjonalne rękawice nitrylowe z opatentowaną antypoślizgową teksturą rybiej łuski.W kolorze czarnym, pomarańczowym, żółtym lub niebieskim, dedykowane dla pracowników warsztatowych, mechaników czy lakierników. Pasują na lewą i prawą rękę.

Doman

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

Saszetka a'10:

  • żółte i niebieskie długość 300 mm - 10zł

Opakowanie a'50:

  • czarne, grubość 5,5 grama, długość 240 mm - 20,00zł 
  • czarne i pomarańczowe, grubość 8,0 grama, długość 240mm - 25,00zł
  • niebieskie, grubość 10,0 grama, długość 300mm - 30,00zł

-------------------------------------------------------------------------------------

Klocki i tarcze hamulcowe TOMEX

Klocki hamulcowe TOMEX o zmodyfikowanym składzie mieszanki ciernej, w której zmniejszono udział składników metalicznych na rzecz składników ekologicznych, przyjaznych dla środowiska. Dzięki temu klocki pracują ciszej i przede wszystkim skuteczniej.

TOMEX Hamulce

Nowa linia analizatorów spalin i dymomierzy CERTUS

CERTUS CET to nowoczesny i gwarantujący powtarzalność wyników zestaw do analizy składu spalin, przeznaczony do podpięcia do linii CERTUS lub wykorzystania wraz z komputerem jako terminal w badaniu potokowym. Przejrzysty interfejs ułatwia pomiary.

WSOP

Urządzenie do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół

Urządzenie rolkowe z dodatkowymi rolkami luźnymi przeznaczone do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół, na przykład quadów, trójkołowców. Produkt został zgłoszony jako patent w Urzędzie Patentowym RP.

WSOP

Urządzenie do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół

Urządzenie rolkowe w wersji z asymetrycznymi zestawami rolkowymi przeznaczone do badania hamulców pojazdów o małym rozstawie kół, np. quadów czy trójkołowców. Produkt został zgłoszony jako wzór użytkowy w Urzędzie Patentowym RP.

WSOP

Nowoczesny system dociążania osi w linii diagnostycznej CERTUS

System pozwala na bardziej efektywne badanie naczep z wielokrotną osią zespoloną. Umożliwia płynną regulację dociążenia badanej osi poprzez jednoczesne podnoszenie obu zestawów rolek hamulcowych. Rozwiązanie zastępuje tradycyjny symulator obciążenia.

WSOP

CLIMA-TE DECONT

CLIMA-TE DECONT innowacyjny preparat do dezynfekcji-odgrzybiania wykorzystujący synergie substancji biobójczych z długoterminowym działaniem aktywnych form srebra. Preparat wytwarza aktywną mikro powłokę stanowiącej barierę ochronną przed patogenami.

DECONT

Montażownica mobilna Brianz 301

Montażownica opon samochodowych do mobilnego serwisu opon do samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów ciężarowych, pasuje do większości popularnych samochodów dostawczych, nadaje się do kół samochodów ciężarowych z obręczą 13" -26”.

LE-GUM

Wyważarka osobowa M&B WB 640 Laser

M&B WB 640 N, to komputerowa, elektroniczna wyważarka do kół osobowych. Wyposażenie w monitor LCD z trójwymiarową grafiką ułatwia odczytywanie równowagi koła. LASER LED 3D– System laserowego pozycjonowania miejsca umieszczenia ciężarków na feldze.

LE-GUM

Montażownica ciężarowa Brianz 303

Uniwersalna montażownica do obsługi kół pojazdów ciężarowych, autobusów oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Zapewnia mocowanie felg o średnicy 14"-56”. Obsługuje koła o masie do 1500 kg, średnicy 2300 mm i szerokości 1065 mm.

LE-GUM

Montażownica osobowa Brianz 205 + przystawka HP1

Model 205 firmy Brianz wyróżnia się na tle konkurencji trwałością, niezawodnością i wygodą obsługiwania. Maszyna sprzedawana jest w komplecie z przystawką HP1, do wygodnej i bezpiecznej dla aluminiowych felg, wymiany opon niskoprofilowych.

LE-GUM

TEXA Konfort seria 700

Tylko podczas Targów TTM do każdej zakupionej stacji TEXA Konfort serii 700 otrzymasz baner reklamowy o wymiarach 200x80 cm.

TEXA POLAND

OFERTA SPECJALNA PODCZAS TARGÓW TTM:

  • Do każdej zakupionej podczas targów TTM stacji TEXA – baner reklamowy 200x80cm o wartości 200zł GRATIS!

-------------------------------------------------------------------------------------

SYSTEM MATTNX, UTPNX - Uniwersalny Tester i Programator Tachografów

UTPNX służy do instalacji, sprawdzania oraz wykonywania okresowych przeglądów i napraw tachografów analogowych i cyfrowych, zainstalowanych w pojeździe jak również na stanowisku kontrolnym.

MATT Automotive

Mobilna winda do kół

Dwa wewnętrzne akumulatory i silnik 200W (120-160 cykli pracy); Płynne przejście od niskiej do dużej prędkości podnoszenia; Dokładność pozycjonowania na piaście/bębnie 2 mm; 4 rolki obrotowe umożliwiające pełne i łatwe pozycjonowanie koła.

ITALCOM

RECEPCYJNY SYSTEM OCENY STANU POJAZDU

Szybki pomiar geometrii – tylko 30 sekund na każdą oś; Laserowy pomiar rzeźby bieżnika dla każdego koła oddzielnie; Całkowicie bezdotykowy, przejezdny system pomiaru geometrii kół i stanu bieżnika; Bez uchwytów na kołach, bez wysiadania z pojazdu.

ITALCOM

Multi Station VAS 821001 ULTRA PREMIUM

Najwyższa rekomendowana kategoria produktów VAS 821001-ULTRA PREMIUM, zestaw dwóch samowystarczalnych spawarek zawierających specjalne programy spawania dedykowane VW/AUDI w połączeniu z niezawodnością procesu spawania i najlepszymi jego rezultatami.

FBD

HERKULES Truck System™

Specjalistyczny system naprawczy uszkodzeń powypadkowych oraz eksploatacyjnych ciągników siodłowych. Do podstawowego wyposażenia serwisu naprawczego pojazdów użytkowych w zakresie napraw powypadkowych należą: system pomiarowo-diagnostyczny do kształtu ramy oraz geometrii układu jezdnego, system naprawczy do ram, system naprawczy do kabin, podgrzewacz indukcyjny o mocy min. 18 kW, zgrzewarka inwerterowa, lutospawarka, zestaw do napraw panelowych.

HERKULES