Organizator:

Laureaci nagrody Złoty Medal targów TTM z nagrodami specjalnymi Grupy MTP

Podziel się

Statuetki trafiły do 13 wyróżnionych produktów, a najlepsze rozwiązania z zakresu innowacyjności oraz działania na rzec ekologii zostały dodatkowo nagrodzone tytułem Eco Prize Grupy MTP oraz medalem Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Produkt Regeneracja katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów firmy KALIŃSKI Sp. z o. o. Sp. k. otrzymał wyróżnienie Eco Prize Grupy MTP - za najbardziej ekologiczny produkt pośród nagrodzonych. Regeneracja katalizatorów SCR za pomocą wymiany wkładów stosowana przez firmę Kaliński to unikalne rozwiązanie. Wymieniając wkład przywracamy sprawność katalizatora, w tańszy sposób, niż zakup nowego produktu. Regeneracja powoduje, że korzystamy z już powstałych elementów, w ten sposób dbamy o nasze środowisko. Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie mówi Mateusz Lecyk - Członek Zarządu firmy:

 

Statuetka Złoty Medal Wybór Konsumentów trafiła do firmy WAŚ Sp. z o. o. za W253 lampy zespolone tylne z ramką na tablicę rejestracyjną.

Polski producent lamp w odpowiedzi na zmieniające się przepisy, stworzył sprytną i praktyczną lampę, szczególnie dla zestawów: ciągnik + naczepa. Nowoczesna seria lamp W253 jest w pełni diodowa i charakteryzuje się uniwersalnością oraz mnogością rozwiązań świetlnych.

Serdecznie gratulujemy!