Organizator:

Italcom na Targach Techniki Motoryzacyjnej

Podziel się

Italcom posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

Misją firmy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla serwisów samochodowych, łącząc zaawansowaną technologię, niezawodność i innowacyjność. Podejście Italcom do klientów zawsze jest partnerskie; firma stawia na budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu, co pozwala lepiej zrozumieć potrzeby klientów i dostosowywać usługi tak, aby spełniały ich specyficzne wymagania.

Firma oferuje szeroki zakres produktów i usług, obejmujących dostawę nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Oferta Italcom jest stale rozwijana i aktualizowana, aby zapewniać najnowsze rozwiązania z dziedziny diagnostyki, naprawy i konserwacji pojazdów, w tym urządzenia diagnostyczne, narzędzia specjalistyczne, wyposażenie warsztatów oraz szeroki wybór części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

W Italcom duży nacisk kładzie się na jakość i niezawodność produktów. Firma współpracuje tylko z renomowanymi dostawcami i producentami, co gwarantuje wysoki standard wykonania i trwałość oferowanych rozwiązań. Profesjonalny zespół ekspertów zapewnia wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, uczestnicząc regularnie w szkoleniach i kursach.

Usługi Italcom nie kończą się na sprzedaży. Firma oferuje kompleksową obsługę posprzedażową, w tym serwis i konserwację urządzeń, co zapewnia długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Italcom dokłada wszelkich starań, aby produkty i usługi były zawsze niezawodne, zdając sobie sprawę z ważności ciągłości pracy w serwisach samochodowych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej https://italcom.com.pl/, gdzie można znaleźć więcej informacji o ofercie, podejściu do klienta oraz o tym, jak Italcom może wspierać rozwój biznesu. W Italcom wierzy się, że tylko poprzez współpracę i wzajemne zrozumienie można osiągnąć sukces i zapewnić najwyższą satysfakcję klientom.

Podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej Italcom zaprezentuje m.in.:

 

 

360° System bezkontaktowej obsługi serwisowej pojazdów

Szybka i kompleksowa procedura przyjęcia, usługi i wydania pojazdu to oszczędność czasu zarówno dla klienta jak też dla warsztatu. System ten umożliwia także przyjęcie pojazdu i jego wydanie o dowolnej porze (nie tylko w godzinach pracy serwisie).

Składowe tego systemu to:

  • Skaner karoserii
  • Kluczykomat
  • Skaner geometrii
  • Skaner opon


https://italcom.com.pl/360-czyli-system-bezkontaktowej-obslugi-serwisowej-pojazdu/

 

 

Przełom w technologii serwisowania kół

Prezentacja trzech innowacyjnych urządzeń na rok 2024 , które m.in. mają następujące zalety dla Dealerów Volkswagena, Audi, Skody oraz Cupry i Seata:

  • Urządzenia działają w przejrzysty, prosty sposób
  • Urządzenia już sprawdzają się w praktyce
  • Urządzenia spłacą się finansowo

EVO 4.0, jest prawdziwym mistrzem diagnostyki. Wyposażone w zaawansowaną technologię, pozwala na dokładną diagnozę felgi i głębokość bieżnika. Dodatkowo, EVO 4.0 korzysta z programu RFID (Michelin) do identyfikacji opony, co znacząco przyspiesza proces serwisowy.

Model 2HIT to krok naprzód w automatyzacji serwisu opon. Wyważarka wyposażona została w automatyczny pomiar wymiarów koła, co gwarantuje nie tylko precyzję, ale także efektywność pracy. Urządzenie oferuje również jedną płaszczyznę korekty niewyważenia, co pozwala na szybsze i bardziej precyzyjne ustawienia.

TYRE SCAN to urządzenie, które rewolucjonizuje sposób monitorowania stanu opon. Oferuje graficzny raport stanu opony, a komunikacja z telefonem lub laptopem pozwala na bezproblemową wymianę informacji między serwisantem a klientem. Analiza przyczyn zużycia opony daje możliwość wcześniejszego zidentyfikowania potencjalnych problemów, co może znacząco wydłużyć żywotność opon.

Porozmawiajmy:
https://italcom.com.pl/debiuty-urzadzen-w-italcom-2024/