Organizator:

Firma WSOP na Targach Techniki Motoryzacyjnej

Podziel się

WSOP – Wszechstronność Innowacji: cztery generacje linii diagnostycznych CERTUS  – myjnie samoobsługowe CLEANART – płyty do destabilizacji toru jazdy- mobilne stacje kontroli

WSOP jest polskim producentem szerokiej palety urządzeń dla obiektów zaplecza motoryzacji. 30 lat pracy pozwoliło firmie na zgromadzenie doświadczeń, które dzisiaj wykorzystuje do produkcji linii diagnostycznych CERTUS, mobilnych stacji kontroli, myjni samoobsługowych CLEANART i płyt do destabilizacji toru jazdy.

 

 

Na tegorocznych targach firma przedstawi czwartą już generację linii diagnostycznej CERTUS z nagrodzonym Złotym Medalem rozwiązaniem programowym CERTUS OPTIDESK zapewniającym użytkownikom m.in. maksymalne skrócenie czasu badania pojazdu dzięki aplikacji umożliwiającej symultaniczną pracę wszystkich urządzeń linii.

Oprogramowanie to pracuje już z sukcesem od roku w 16 mobilnych centrach kontroli Głównej Inspekcji Transportu Drogowego, które zostały zbudowane w fabryce WSOP w ramach największego projektu branżowego ostatnich lat.

 

 

Na Żywym Warsztacie będzie można zobaczyć także pracującą linię diagnostyczną CERTUS w ciekawej konfiguracji, z rozwiązaniami wychodzącymi naprzeciw zapowiadanym wymogom dla Stacji Kontroli Pojazdów, jak prosty sposób wykonywania zdjęć badanego pojazdu, agregowanych potem w pojemnej bazie danych przystosowanej do przechowywania także filmów, nagrań dźwiękowych, bez ryzyka zmniejszania przepustowości systemu.

 

 

WSOP przedstawi na stanowisku szereg ciekawych urządzeń, w tym pierwszy w Polsce prototyp urządzenia do kontroli amortyzatorów wg nowej metody Phase Shift, która w przyszłości może zostać wprowadzona na rynkach europejskich w ramach rozwoju technik badania amortyzatorów. Zobaczyć będzie można także wykonanie szarpaka heavy duty do 20 ton z wytrzymałą mechaniką opartą o stalowe suwadła i udoskonalonym bezprzewodowym sterowaniem z ergonomicznym pilotem.

WSOP jest także producentem myjni samoobsługowych CLEANART. Nawiązujemy do tego stylistyką stanowiska, zaprojektowanego i wykonanego przez nasz zespół produkcyjny.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia stanowiska innego niż wszystkie i poznania kolejnej odsłony innowacyjności CERTUSA opracowanej po to, aby służyć dobru i bezpieczeństwu ludzi oraz pomagać klientom budować i rozwijać ich biznes!