Organizator:

Firma Sosnowski na Targach Techniki Motoryzacyjnej

Podziel się

Zapraszamy na stoisko 1 w pawilonie 7A, gdzie będzie można zapoznać się z ofertą i porozmawiać z przedstawicielami firmy.

Firma Sosnowski została założona w 1992 roku i zalicza się do jednej z najstarszych na rynku firm zajmujących się produkcją i adaptacją wyposażenia premium dla podmiotów zajmujących się obsługą pojazdów: stacji kontroli pojazdów (SKP), autoryzowanych stacji obsługi (ASO), warsztatów niezależnych, hal obsługi transportu ciężarowego i zbiorowego oraz taboru szynowego. 
To, co od lat wyróżnia firmę Sosnowski to indywidualne podejście do klienta. Firma dostarcza najlepsze dostępne na rynku rozwiązania odpowiadające na potrzeby branży.

Na tegorocznych Targach Techniki Motoryzacyjnej firma zaprezentuje mobilne podnośniki samochodowe niemieckiej firmy Finkbeiner EHB 907 oraz FHB 3500. Dodatkiem do podnośnika mobilnego Finkbiner FHB 3500 będzie prezentacja podnośnika wózkowego firmy LV8 model Ideal 1.4 z przeznaczeniem do podnoszenia i wyjmowania akumulatorów, silników i skrzyń biegów.

Jako wyłączny dystrybutor marki Mahle na polskim rynku firma przedstawi urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Fluid ATX280, automatycznych stacji do obsługi klimatyzacji samochodowej z serii ACX. Obecność eksperta firmy Sosnowski da zwiedzającym możliwość zapoznania się z funkcjonalnościami nowego testera Mahle Tech Pro Plus, a także uczestnictwa w przeprowadzeniu najszybszej kalibracji na polskim rynku, jaką gwarantuje Mahle Tech PRO Digital ADAS 2.0.

Z uwagi na duże zainteresowanie ze strony klientów stoisko firmy zostało wyposażone w podnośnik podposadzkowy marki Herrmann model Swingarm 2.35, urządzenia do geometrii 3D takie jak Geoliner 609 oraz Geoliner 770 marki Hofmann, szarpaka SRS, którego firma Sosnowski jest producentem.

Przedstawiciele firmy serdecznie zapraszają do spotkania. Na stoisku nie zabraknie ciekawych angażujących rozmów, pozytywnej energii oraz dobrego poczucia humoru.