Organizator:

Aktualności

05-06-24 Targi Modernlog 2024 – poznaj program wydarzeń

Tegoroczne wydarzenie z udziałem liderów i ekspertów branży logistycznej to zapowiedź nadchodzących innowacji. Spotkania z kluczowymi przedstawicielami rynku, strefy tematyczne, panele dyskusyjne oraz pokazy pracy maszyn na żywo. Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych gości!

Zobacz więcej

07-04-24 Targi Techniki Motoryzacyjnej - podsumowanie edycji 2024

Tegoroczna edycja Targów Techniki Motoryzacyjnej odbyła się wspólnie z największą imprezą targową jaką jest Poznań Motor Show. Blok targów zapełnił powierzchnię wystawienniczą 10 pawilonów oraz teren zewnętrzny. Na zwiedzających TTM czekało 250 wystawców 250 wystawców z takich krajów jak: Turcja, Chiny...

Zobacz więcej

05-04-24 Laureaci nagrody Złoty Medal targów TTM z nagrodami specjalnymi Grupy MTP

Statuetki trafiły do 13 wyróżnionych produktów, a najlepsze rozwiązania z zakresu innowacyjności oraz działania na rzec ekologii zostały dodatkowo nagrodzone tytułem Eco Prize Grupy MTP oraz medalem Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Zobacz więcej

04-04-24 Pierwszy dzień Targów TTM za nami!

Nagrody, przemówienia i słowa powitania rozbrzmiały dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystko to za sprawą Targów Techniki Motoryzacyjnej, które rozpoczęły się dziś i potrwają aż do niedzieli.

Zobacz więcej

03-04-24 Nowość od firmy WAI na TTM!

Firma WAI podczas Targów TTM zaprezentuje swoją nowość - mobilną ładowarkę o mocy 3kW do samochodów elektrycznych.

Zobacz więcej